Ga naar inhoud Ga naar hoofd navigatie Ga naar footer

Uncategorized

Competitiedag 22 april 2023, Nijmegen

De wedstrijden van de Eerste Klasse worden gepubliceerd wanneer de ranking na 7 januari bekend is.

Zaal 1
Nr.Kl.TijdThuisUit
1110.15wedstrijd Eerste Klasse
2H11.00Hercules VredenburgWaalwijk 1
3111.45wedstrijd Eerste Klasse
4H12.30Nimgo GoffertDe Pont Erasmus
5H13.15Waalwijk 1Hercules Hoograven
6H14.00De Pont ErasmusHercules Vredenburg
7114.45wedstrijd Eerste Klasse
8H15.30Hercules HoogravenNimgo Goffert
9H16.15De Pont ErasmusWaalwijk 1
10H17.00Nimgo GoffertHercules Vredenburg
Zaal 2
Nr.Kl.TijdThuisUit
1110.15wedstrijd Eerste Klasse
2111.00wedstrijd Eerste Klasse
3111.45wedstrijd Eerste Klasse
4112.30wedstrijd Eerste Klasse
5113.15wedstrijd Eerste Klasse
6114.00wedstrijd Eerste Klasse
7114.45wedstrijd Eerste Klasse
8115.30wedstrijd Eerste Klasse
9116.15wedstrijd Eerste Klasse
10117.00wedstrijd Eerste Klasse

Competitiedag 8 april 2023, Utrecht

Nr.Kl.TijdThuisUit
1H10.15Hercules VredenburgNimgo Goffert
2H11.00De Pont ErasmusHercules Hoograven
3H11.45Waalwijk 1Hercules Vredenburg
4H12.30Nimgo GoffertHercules Hoograven
5H13.15Waalwijk 1De Pont Erasmus
6H14.00Hercules HoogravenHercules Vredenburg
7H14.45Nimgo GoffertWaalwijk 1

Competitiedag 18 maart 2023, Nijmegen

De wedstrijden van de Eerste Klasse worden gepubliceerd wanneer de ranking na 7 januari bekend is.

Zaal 1
Nr.Kl.TijdThuisUit
1H10.15Hercules VredenburgNimgo Goffert
2H11.00Hercules HoogravenDe Pont Erasmus
3H11.45Waalwijk 1Nimgo Goffert
4H12.30Hercules VredenburgDe Pont Erasmus
5H13.15Hercules HoogravenWaalwijk 1
6114.00wedstrijd Eerste Klasse
7H14.45De Pont ErasmusNimgo Goffert
8H15.30Hercules VredenburgHercules Hoograven
9116.15wedstrijd Eerste Klasse
10117.00wedstrijd Eerste Klasse
Zaal 2
Nr.Kl.TijdThuisUit
1110.15wedstrijd Eerste Klasse
2111.00wedstrijd Eerste Klasse
3111.45wedstrijd Eerste Klasse
4112.30wedstrijd Eerste Klasse
5113.15wedstrijd Eerste Klasse
6114.00wedstrijd Eerste Klasse
7114.45wedstrijd Eerste Klasse
8115.30wedstrijd Eerste Klasse
9116.15wedstrijd Eerste Klasse

Competitiedag 11 februari 2023, Rotterdam

De wedstrijden van de Eerste Klasse worden gepubliceerd wanneer de ranking na 7 januari bekend is.

Nr.Kl.TijdThuisUit
1H10.15Hercules HoogravenDe Pont Erasmus
2H11.00Waalwijk 1Nimgo Goffert
31a11.45wedstrijd Eerste Klasse
41a12.30wedstrijd Eerste Klasse
5H13.15Hercules VredenburgHercules Hoograven
6H14.00De Pont ErasmusWaalwijk 1
71a14.45wedstrijd Eerste Klasse
81a15.30wedstrijd Eerste Klasse
9H16.15Nimgo GoffertHercules Vredenburg
101a17.00wedstrijd Eerste Klasse

Competitiedag 7 januari 2023 sporthal Lunetten, Zwarte Woud 201 Utrecht

Zaal 1
Nr.Kl.TijdThuisUit
1H10.15Hercules HoogravenNimgo Goffert
2H11.00De Pont ErasmusHercules Vredenburg
3H11.45Waalwijk 1Hercules Hoograven
4H12.30Nimgo GoffertDe Pont Erasmus
5H13.15Hercules HoogravenHercules Vredenburg
6H14.00Waalwijk 1De Pont Erasmus
7114.45Waalwijk 2Hercules Wittevrouwen
8H15.30Hercules VredenburgWaalwijk 1
9116.15Waalwijk 2Zwolle 1
Zaal 2
Nr.Kl.TijdThuisUit
1110.15Nimgo DukenburgWaalwijk 2
2111.00Hercules VoordorpZwolle 1
3111.45NoordzeeDe Pont de Blaak
4112.30Hercules KanaleneilandHercules Wittevrouwen
5113.15NoordzeeNimgo Dukenburg
6114.00De Pont de BlaakZwolle 2
7114.45Hercules VoordorpHercules Kanaleneiland
8115.30NoordzeeZwolle 2
9116.15Hercules VoordorpHercules Wittevrouwen

Competitiedag 17 december 2022, Zwolle

Nr.Kl.TijdThuisUit
1110.15Zwolle 2Zwolle 1
2111.00Hercules KanaleneilandDe Pont de Blaak
3111.45Hercules WittevrouwenNimgo Dukenburg
4112.30Hercules KanaleneilandZwolle 2
5113.15Hercules WittevrouwenDe Pont de Blaak
6114.00Zwolle 1Hercules Kanaleneiland
7114.45De Pont de BlaakNimgo Dukenburg
8115.30Zwolle 1Hercules Wittevrouwen
9116.15Zwolle 2Nimgo Dukenburg

Competitiedag 19 november 2022 sporthal De Slagen, De Gaard 2 Waalwijk

Nr.Kl.TijdThuisUit
1H10.00Waalwijk 1Hercules Vredenburg
2H10.45De Pont ErasmusHercules Hoograven
3111.30NoordzeeHercules Voordorp
4H12.15De Pont ErasmusNimgo Goffert
5H13.00Hercules HoogravenWaalwijk 1
6113.45Waalwijk 2Noordzee
7H14.30Hercules VredenburgDe Pont Erasmus
8H15.15Nimgo GoffertHercules Hoograven
9116.00Hercules VoordorpWaalwijk 2
10H16.45Nimgo GoffertWaalwijk 1

Competitiedag 22 oktober 2022 sporthal USV Hercules, Voorveldselaan 2 Utrecht

Zaal 1
Nr.Kl.TijdThuisUit
1110.15De Pont de BlaakWaalwijk 2
3111.00Hercules WittevrouwenZwolle 2
5111.45Nimgo DukenburgZwolle 1
7112.30Hercules WittevrouwenNoordzee
9113.15Nimgo DukenburgHercules Kanaleneiland
10114.00Zwolle 1Noordzee
11114.45Zwolle 2Hercules Voordorp
12115.30Zwolle 1De Pont de Blaak
13116.15Waalwijk 2Hercules Kanaleneiland
Zaal 2
Nr.Kl.TijdThuisUit
2110.15Nimgo DukenburgHercules Voordorp
4111.00Hercules KanaleneilandNoordzee
6111.45De Pont de BlaakHercules Voordorp
8112.30Zwolle 2Waalwijk 2

Competitiedag 23 april 2022 Sporthal Lunetten, Zwarte Woud 201 te Utrecht

Zaal 1  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Waalwijk 1Hercules VredenburgKoosje & Corné / Viola & Kim
11:40Waalwijk 3Hercules Witte vrouwenBas & Viola / Robert & Femke
12:30Waalwijk 1Hercules KanaleneilandBas & Koosje / Jolanda & Femke
13:20De Pont de BlaakHercules WittevrouwenKoosje & Viola / Jolanda & Kim
14:10Hercules KanaleneilandNoordzeeWilliam & Yvonne / Thinka & Kim
15:00Waalwijk 3Zwolle 2Koosje & Robert / Viola & Frank
15:50Waalwijk 1Hercules HoogravenThinka & Yvonne / Anna & Jonah
16:40Waalwijk 3Zwolle 1Koosje & Viola / Anna & Jonah
17:30NimgoZwolle 2Koosje & Jolanda / Viola & Frank
    
 Zaal 2  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Waalwijk 2Hercules HoogravenMirjam & Thinka / Jolanda & Anna & Jonah
11:40De Pont de blaakZwolle 2Mirjam & Bert / Anna & Jonah
12:30Waalwijk 2NoordzeeThinka & Yvonne / Bert & Melly
13:20NimgoZwolle 1Mirjam & Carola / Anna & Jonah
14:10Hercules HoogravenHercules VredenburgMirjam & Bert / Anna & Jonah
15:00De Pont de BlaakZwolle 1Bas & Carola / Bert & Femke
15:50NimgoHercules WittevrouwenMirjam & Jolanda / Ron & Julia
16:40Waalwijk 2Hercules KanaleneilandBas & Mirjam / Bert & Danique
17:30Hercules VredenburgNoordzeeCarola & Robert / Bert & Ron