Ga naar inhoud Ga naar hoofd navigatie Ga naar footer

Auteur: Freek.Schuerman

Competitiedag 23 april 2022 Sporthal Lunetten, Zwarte Woud 201 te Utrecht

Zaal 1  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Waalwijk 1Hercules VredenburgKoosje & Corné / Viola & Kim
11:40Waalwijk 3Hercules Witte vrouwenBas & Viola / Robert & Femke
12:30Waalwijk 1Hercules KanaleneilandBas & Koosje / Jolanda & Femke
13:20De Pont de BlaakHercules WittevrouwenKoosje & Viola / Jolanda & Kim
14:10Hercules KanaleneilandNoordzeeWilliam & Yvonne / Thinka & Kim
15:00Waalwijk 3Zwolle 2Koosje & Robert / Viola & Frank
15:50Waalwijk 1Hercules HoogravenThinka & Yvonne / Anna & Jonah
16:40Waalwijk 3Zwolle 1Koosje & Viola / Anna & Jonah
17:30NimgoZwolle 2Koosje & Jolanda / Viola & Frank
    
 Zaal 2  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Waalwijk 2Hercules HoogravenMirjam & Thinka / Jolanda & Anna & Jonah
11:40De Pont de blaakZwolle 2Mirjam & Bert / Anna & Jonah
12:30Waalwijk 2NoordzeeThinka & Yvonne / Bert & Melly
13:20NimgoZwolle 1Mirjam & Carola / Anna & Jonah
14:10Hercules HoogravenHercules VredenburgMirjam & Bert / Anna & Jonah
15:00De Pont de BlaakZwolle 1Bas & Carola / Bert & Femke
15:50NimgoHercules WittevrouwenMirjam & Jolanda / Ron & Julia
16:40Waalwijk 2Hercules KanaleneilandBas & Mirjam / Bert & Danique
17:30Hercules VredenburgNoordzeeCarola & Robert / Bert & Ron

Competitiedag 16 april 2022 Sporthal Lunetten, Zwarte Woud 201 te Utrecht

Zaal 1  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Hercules HoogravenHercules VredenburgMirjam & William / Jolanda & Kim
11:40Hercules KanaleneilandNoordzeeBas & Mirjam / Jolanda & Femke
12:30   
13:20Hercules KanaleneilandHercules VredenburgMirjam. & William / Jolanda & Kim
14:10Hercules HoogravenNoordzeeBas & Mirjam / Jolanda & Femke
15:00   
15:50Hercules VredenburgNoordzeeMirjam & Koosje / Robert & Bert
16:40Hercules HoogravenHercules KanaleneilandBas & Koosje / Mirjam & Bert
    
 Zaal 2  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Hercules WittevrouwenHercules VoordorpKoosje & Robert / Yvonne & Bert
11:40Zwolle 1Zwolle 2Pieter & Koosje / Bert & Kim
12:30   
13:20Zwolle 1Hercules VoordorpKoosje & Carola / Thinka & Bert
14:10Zwolle 2Hercules Witte vrouwenKoosje & Carola / Bert & Kim
15:00   
15:50Zwolle 2Hercules VoordorpWilliam & Carola / Jolanda & Kim
16:40Zwolle 1Hercules Witte vrouwenThinka & Carola / Jolanda & Yvonne

Competitiedag 5 maart 2022 Sporthal Lunetten, Zwarte Woud 201 te Utrecht


Zaal 1
  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Hercules KanaleneilandHercules VredenburgPieter W. & Carola / Viola & Kim
11:40Waalwijk 1Waalwijk 2Bas & Pieter W. / Robert & Femke
12:30   
13:20Waalwijk 1Hercules VredenburgPieter W. & Robert / Viola & Kim
14:10Waalwijk 2Hercules KanaleneilandBas & Pieter W. / Viola & Kim
15:00   
15:50Waalwijk 2Hercules VredenburgPieter W. & Robert / Viola & Kim
16:40Waalwijk 1Hercules KanaleneilandBas & Pieter W. / Viola & Kim

Competitiedag 5 februari 2022 Sporthal De Slagen, De Gaard 2 te Waalwijk


Zaal 1
  Scheidsrechter / tafelaar
10:30Waalwijk 3Hercules WittevrouwenPieter W. & Robert / Viola & Corné
11:20Waalwijk 1NoordzeePieter W. & Corné / Viola & Jolanda
12:10Waalwijk 3Zwolle 1Koosje & Mirjam / Robert & Jolanda
13:00Waalwijk 1Waalwijk 2Mirjam & Koosje / Viola & Thinka
13:50NimgoZwolle 1Robert & Viola / Jolanda & Yvonne
14:40Waalwijk 3Zwolle 2Robert & Pieter vd Wal / Jolanda & Melly
15:30De Pont de BlaakZwolle 1Pieter W. & Pieter vd Wal / Corné & Annelynn
16:20NimgoZwolle 2Pieter W. & Robert / Annelynn & Corné
    
 Zaal 3  Scheidsrechter / tafelaar
10:30Waalwijk 2Hercules VredenburgKoosje & Mirjam / Wendy & Thinka
11:20De Pont de blaakZwolle 2Bas & Pieter vd Wal / Wendy & Femke
12:10NimgoHercules WittevrouwenPieter vd Wal & Yvonne / Ron & Julia
13:00Hercules VredenburgNoordzeePieter W. & Corné / Annelynn & Wendy
13:50De Pont de BlaakHercules WittevrouwenPieter W. & Corné / Annelynn & Femke
14:40Waalwijk 2NoordzeeBas & Koosje / Mirjam & Wendy
15:30Waalwijk 1Hercules VredenburgKoosje & Mirjam / Wendy & Viola 

Competitiedag 18 december 2021 Sporthal De Slagen, De Gaard 2 te Waalwijk

Zaal 1  Scheidsrechter / tafelaar
10:00Waalwijk 3Hercules VoordorpBas & Viola / Maartje & Pascal
10:50Waalwijk 1Hercules HoogravenBas & Pieter W. / Wendy & Femke
11:40Waalwijk 3NimgoViola & Jolanda / Wendy & Femke
12:30   
13:10Waalwijk 1NoordzeeBas & Mirjam / Wendy & Femke
14:00Waalwijk 3De Pont de BlaakMirjam & Viola / Robert & Femke
14:50Waalwijk 1Waalwijk 2Bas & Robert / Viola & Kim
    
 Zaal 3  Scheidsrechter / tafelaar
10:00NimgoDe Pont de BlaakMirjam & Robert / Bert & Jolanda
10:50Waalwijk 2NoordzeeMirjam & Pieter vd Wal / Corné & Ron
11:40Hercules VoordorpDe Pont de BlaakPieter vd Wal & Carola / Bert & Robert
12:30   
13:10Waalwijk 2Hercules HoogravenPieter W. & Corné / Annelynn & Jolanda
14:00Hercules VoordorpNimgoPieter vd Wal & Jolanda / Annelynn & Bert
14:50Hercules HoogravenNoordzeePieter W. & Pieter vd Wal / Annelynn & Bert

Competitiedag 27 november 2021 Sporthal Lunetten, Zwarte Woud 201 te Utrecht


Zaal 1
  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Waalwijk 1Hercules HoogravenKoosje & Carola / Viola & Kim
11:40Zwolle 1Zwolle 2Koosje & Viola / Carola & Kim
12:30   
13:20Waalwijk 1Hercules KanaleneilandMirjam & Carola / Viola & Kim
14:10Hercules HoogravenNoordzeeMirjam & Viola / Carola & Kim
15:00   
15:50Waalwijk 1NoordzeeMirjam & Robert / Viola & Kim
16:40Hercules HoogravenHercules KanaleneilandMirjam & William / Viola & Kim
    
 Zaal 2  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Hercules WittevrouwenHercules VoordorpMirjam & Bert / Wendy & Robert
11:40Hercules KanaleneilandNoordzeeMirjam & Pieter W. / Wendy & Bert
12:30   
13:20Zwolle 2Hercules WittevrouwenKoosje & Pieter W. / Wendy & Bert
14:10Zwolle 1Hercules VoordorpKoosje & Bert  / Wendy & Robert
15:00   
15:50Zwolle 2Hercules VoordorpKoosje & Bert / Wendy & Michiel
16:40Zwolle 1Hercules WittevrouwenKoosje & Thinka / Wendy & Bert

Competitiedag 30 oktober 2021 Sporthal de Slagen, De Gaard 2 te Waalwijk


Zaal 1
  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Waalwijk 3De Pont de BlaakPieter vd Wal & Jolanda / Anna & Maartje
11:40Hercules VoordorpNimgoPieter vd Wal & Ron / Anna & Jolanda
12:30   
13:20Hercules VoordorpDe Pont de BlaakPieter vd Wal & William / Jolanda & Kim
14:10Waalwijk 3NimgoPieter vd Wal & Viola / Jolanda & Ron
15:00   
15:50Waalwijk 3Hercules VoordorpPieter vd Wal & Ron / Jolanda & Melly
16:40NimgoDe Pont de BlaakPieter vd Wal & William / Jolanda & Kim
    
 Zaal 3  Scheidsrechter / tafelaar
10:50Hercules KanaleneilandHercules VredenburgKoosje & Pieter W. / Bert & Viola
11:40Waalwijk 2Hercules HoogravenKoosje & Viola / Bert & Femke
12:30   
13:20Hercules HoogravenHercules VredenburgKoosje & Robert / Viola & Bert
14:10Waalwijk 2Hercules KanaleneilandPieter W. & Koosje / Bert & Femke
15:00   
15:50Waalwijk 2Hercules VredenburgKoosje & Robert / Bert & Stephanie
16:40Hercules HoogravenHercules KanaleneilandBas & Koosje / Bert & Femke

Vrijwilligers gevraagd!

Ben jij goalballer of betrokken bij goalball? En wil je graag je steentje bijdragen aan de organisatie van deze mooie sport? Dan zijn we op zoek naar jou!

Lees meer

In memoriam Frans Pauwels

We zijn bedroefd omdat Frans Pauwels op 8 april 2021 (voor ons onverwacht) is overleden. We zijn dankbaar dat we Frans gekend hebben. Frans is als official, TC lid en als goede bekende van veel generaties goalballers 40 jaar lang onlosmakelijk verbonden geweest met goalball.

Lees meer